KONFERENCJE

Home>Konferencje>Kto powinien uczestniczyć

Kto powinien uczestniczyć

Adresatami konferencji E-GIFT są:  • Kadra zarządzająca i menedżerowie flot pojazdów, korporacji taksówkarskich, firm kurierskich, przedsiębiorstw transportowych i zakładów komunikacji - dowiedzą się więcej na temat trendów wykorzystania LPG jako nośnika energii w nowoczesnych organizacjach celem doskonalenia procesu logistycznego.


  • Przedstawiciele instytucji odpowiedzialnych za ochronę środowiska oraz lokalne władze samorządowe – zapoznają się z najlepszymi praktykami w obszarze wykorzystania LPG jako nośnika energii, które przynoszą oszczędności w postaci czystego powietrza i pieniędzy.


  • Kadra zarządzająca i menedżerowie zakładów produkcyjnych i budowlanych - dowiedzą się więcej na temat trendów wykorzystania LPG jako nośnika energii w nowoczesnych organizacjach celem doskonalenia procesu logistycznego, ale także produkcyjnego.


  • Dyrektorzy działów marketingu i sprzedaży – otrzymają informację o tym, jak angażując się w projekt na rzecz środowiska E-GIFT mogą w przyszłości wzmocnić efekt rozpoznawalności własnej marki oraz jej postrzeganie w pożądanym kontekście.

Organizator:

 

 

 

Patronat honorowy:

 

 

 

   

 

   

 

 

 

  

 

Partnerzy:  

 

  

 

    

 

 

    

 

 

     

  

  

 

Patronat medialny: