WIELKI FINAŁ

Home>E-GIFT 2009>Wielki Finał
Czy wiesz, że:

W maju 2007 r. Teatr Sabat wystąpił na prestiżowej gali w Paryżu w siedzibie UNESCO, z okazji 50-lecia powstania Unii Europejskiej. Występ Teatru był główną atrakcją wieczoru.

Wielki Finał

WIELKI FINAŁ ZIELONEGO KONWOJU LPG oraz całego projektu E-GIFT  miał miejsce 16 września tego roku na Placu Konstytucji oraz w hotelu MDM, gdzie odbyła się ostatnia z cyklu konferencja zatytułowana „LPG – czyste powietrze i oszczędność 60 miliardów Euro”.

 

Na placu Konstytucji odbyła się  finałowa wystawa samochodów ZIELONEGO KONWOJU LPG. Warto było przyjść, aby zobaczyć na własne zasilanego LPG Kaipana z Czech, Lexusa RX300 czy Fiata Ducato (gazo-diesla) służącą  oraz inne - ciekawe pod względem rozwiązań technologicznych - pojazdy. Warto było przybyć na Plac Konstytucji, aby porozmawiać z fachowcami na temat opłacalności inwestycji w instalację gazową nie tylko do samochodów osobowych, ale także ciężarowych.

 

Po konferencji odbył się przy współorganizacji z POGP uroczysty BANKIET EUROPA RAZEM, podczas którego nastąpiło rozstrzygnięcie przeprowadzanych konkursów.

 

Bankiet odbył  się 16 września 2009 w Teatrze Sabat w Warszawie, ul. Foksal 16   mapa>>>

 

TEATR SABAT Małgorzaty Potockiej to pierwsze i jedyne miejsce w Polsce, w którym na wzór paryskiej rewii, czy teatrów na Broadway’u, wspaniałe widowisko łączone jest z wykwintną kolacją i zabawą przy muzyce tanecznej. Tylko tu scena staje się parkietem do tańca dla wszystkich gości.

Organizator:

 

   

 

 

Patronat honorowy:

 

 

 

Partnerzy: