Home>Biuro prasowe>Komunikaty prasowe>20.10.2010 Instalacja na 5-tkę i podsumowanie E-GIFT 2010

20.10.2010 Instalacja na 5-tkę i podsumowanie E-GIFT 2010

 

W dniu 20 października br. w restauracji Atrio w Warszawie odbył się briefing prasowy dotyczący najnowszej oferty samochodowej instalacji LPG – Instalacji na 5-tkę! - firmy ELPIGAZ. Grzegorz Jarzyński – ekspert branży LPG, współwłaściciel Grupy ELPIGAZ, przedstawił unikatowe na polskim rynku rozwiązanie objęcia głównych elementów instalacji pięcioletnią gwarancją. Spotkanie poprowadził Jacek Pieśniewski - dziennikarz motoryzacyjny.

 

Na briefingu przedstawiono cechy wyróżniające najlepsze instalacje LPG: kompletacja instalacji (markowa jednego producenta), jej przeznaczenie, zawartość, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, naprawy zapewniające utrzymanie parametrów fabrycznych i udokumentowana gwarancja.

 

Zaprezentowano również unikalną w skali kraju ofertę - „Instalacja na 5-tkę!” - wprowadzoną przez firmę ELPIGAZ, dzięki której użytkownik auta na gaz ma niezawodne, najwyższej jakości elementy i gwarancję, chroniącą przed ewentualnymi niespodziankami i dodatkowymi kosztami przez 5 lat*.

 

Instalacja ta obejmuje wybrane zestawy z dwóch linii produktów: Exclusive i Comfort.

- Linia Exclusive z najnowocześniejszym sterownikiem Stella OBD z funkcją samodiagnozy, w pełni współpracującym z diagnostyką EOBD (European On Board Diagnostic) samochodu. Instalacja niezastąpiona w nowych autach 3- i 4- cylindrowych oraz przy adaptacji silników 5-, 6-, 8- i 12- cylindrowych na gaz.

- Linia Comfort ze sterownikiem Stella Power przeznaczona jest dla kilkuletnich nowoczesnych samochodów klasy średniej i wyższej z silnikami 3- i 4- cylindrowymi, oferująca szerokie możliwości i zaawansowane funkcje sterownia.

 

Przedstawiono także  elementy instalacji objęte 5-letnią gwarancją: talerzykowe wtryskiwacze I-Plus oraz wielozawory Orion.

 

Instalację na 5-tkę! można aktualnie zamontować w ponad pięćdziesięciu zakładach na terenie całego kraju, a ich użytkownicy, oprócz świadectwa homologacji, otrzymują także specjalny certyfikat od producenta.

 

Na spotkaniu podsumowano także organizowany przez ELPIGAZ unikatowy projekt promocji LPG - E-GIFT 2010, czyli European Gas Independent Fuel Tour. Na E-GIFT 2010 składał się konwój pojazdów zasilanych gazem płynnym, połączony z konferencjami tematycznymi, prowadzonymi przez najwyższej klasy ekspertów z kraju i z zagranicy, konkursami i prezentacją najnowszych rozwiązań technologicznych w dziedzinie autogazu. Udział wzięły min. auta przystosowane fabrycznie do LPG, furgon z silnikiem Diesla i instalacją LPG, silnik z wtryskiem bezpośrednim zasilany gazem. Zaprezentowano różne modele znaczących marek od B (BMW) poprzez Fiata, Kajpana, Lexusa, Mercedesa, Opla, Peugeota, Seata, Skode, do V (Volkswagen)

 

W ramach Zielonego Konwoju LPG jedenaście pojazdów zasilanych LPG z Polski, Czech i Łotwy  w dniach 22-24.09. przebyło trasę Warszawa-Lublin-Kraków-Wrocław, udowadniając, że jazda na LPG jest ekonomiczna i ekologiczna. Zielony Konwój LPG przejechał przez Berlin i Paryż, i dotarł aż do Madrytu, gdzie 28.09-1.10 br. odbyło się 23. Światowe Forum Gazu Płynnego.

 

____________________

*5 lat od daty produkcji elementu lub 100 tys. km od daty pierwszego montażu w aucie - w zależności co nastąpi wcześniej.

<<< powrót

Organizator:

 

 

 

Patronat honorowy:

 

 

 

   

 

   

 

 

 

  

 

Partnerzy:  

 

  

 

    

 

 

    

 

 

     

  

  

 

Patronat medialny: