KONFERENCJE

Home>E-GIFT 2009>Konferencje>Konferencja - WARSZAWA
Czy wiesz, że:

LPG to WYJĄTKOWA ENERGIA!

 

Wiodące tematy konferencji:

 

  • EKONOMIA
  • NOWE TECHNOLOGIE
  • ATLAS DROGOWY AUTOGAZU
  • EKOLOGIA 


Konferencja - WARSZAWA

KONFERENCJA E-GIFT
„LPG - czyste powietrze i oszczędność 60 miliardów euro”
wraz z WYSTAWĄ POJAZDÓW Zielonego Konwoju LPG 

 

ODBYŁA SIĘ: 
16 września 2009 (środa)
godz. 14.00 – 18.00

 

MIEJSCE
Hotel MDM
Warszawa, Plac Konstytucji 1

Mapa >>>

 

Podczas konferencji w Warszawie poruszone zostały istotne zagadnienia dotyczące LPG jako ekonomicznie i ekologicznie przyjaznego paliwa dostępnego od zaraz oraz jego wpływu na zyski i koszty działania firm w warunkach obecnego spowolnienia gospodarczego i kryzysu.

Na zdjęciu powyżej Arnaud Duvielguerbingny, dyrektor ds. rozwoju w AEGPL przedstawiał słuchaczom Atlas drogowy autogazu, czyli nowy model ekonometryczny pozwalający zaoszczędzić 60 miliardów euro.

 

Na konferencji w Warszawie pojawił się nowy prelegent dr Andrzej Kassenberg, założyciel i prezes Instytutu na Rzecz Ekorozwoju, uhonorowany tytułem Człowieka Roku 2005 Polskiej Ekologii. Przedstawił zebranym alternatywną politykę energetyczną Polski do roku 2030. Temat znalazł uznanie w oczach zebranych.

 

Konferencji jak zawsze towarzyszyła wystawa pojazdów biorących udział w Zielonym Konwoju LPG  oraz innych urządzeń, które wykorzystują LPG. Uczestnicy konferencji osobiście  mieli więc okazję zapoznać się z realnym potencjałem zastosowania LPG i z najnowszymi rozwiązaniami w tym zakresie. Wystawa odbyła się na Placu Konstytucji. 

 

 

Prelegenci:

 

Dr Andrzej Kassenberg, założyciel i prezes Instytutu na Rzecz Ekorozwoju, uhonorowany tytułem Człowieka Roku 2005 Polskiej Ekologii. Od lat aktywnie działa na rzecz ochrony środowiska naturalnego. Od 25 lat jest związany z Polskim Klubem Ekologicznym. Był członkiem polskiej delegacji na Szczyt Ziemi w Rio de Janeiro (1992) oraz w Johannesburgu (2002). Jest też członkiem komitetu "Człowiek i środowisko" PAN. Na początku lat 90. powołał do życia Instytut na Rzecz Ekorozwoju, którego obecnie jest prezesem.

 

Arnaud Duvielguerbingny, dyrektor ds. rozwoju w AEGPL, jest odpowiedzialny za promocję rynku samochodowego LPG oraz rozwój nowych rynków na terenie poszerzonej Europy na poziomie unijnym i organizacji Narodów Zjednoczonych (w Brukseli i Genewie). Rozpoczął swoją karierę 10 lat temu, w dziale autogazu firmy Totalgaz. Następnie dołączył do ELF-Antargaz, aby pracować na poziomie centrali La defense nad budowaniem technicznej i informacyjnej bazy danych. W późniejszych pełnił m.in. funkcję Key Account Managera odpowiedzialnego za francuski segment przemysłu hurtowego.

 

Adam Majerczyk, rzeczoznawca motoryzacyjny, autor książki "Układy zasilania gazempropan-butan" i szeregu publikacji naukowo-technicznych na temat autogazu. Jest rzeczoznawcą specjalizującym się w zakresie diagnostyki instalacji gazowych Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Techniki Motoryzacyjnej i Ruchu Drogowego AUTO-CONSULTING. Aktualnie pracownik Zakładu Homologacji badań pojazdów w Instytucie Transportu Samochodowego.

 

Dr Jacek Płocharz, prezes i założyciel Centrum Biurowe EPROCO, bogate doświadczenie praktyczne w zarządzaniu finansami przedsiębiorstw, wykładowca akademicki z zakresu zarządzania finansami przedsiębiorstw.

 

Paweł Szadkowski, absolwent Wydziału Mechanicznego Technologicznego Politechniki Gdańskiej. Łączy pasję do motoryzacji z zawodowym zainteresowaniem paliwami gazowymi prowadząc zakład montażu instalacji gazowych. Autor wielu publikacji na temat autogazu w branżowych magazynach. Uczestnik i prelegent konferencji na temat paliw gazowych. 


Organizator:
Jazda za grosze…

Polska Organizacja Gazu Płynnego 
 

Partnerzy:
Elpigaz
Orlen Gaz
Shell Gas (LPG)
Bałtykgaz
Gaspol

AEB
Zamontujgaz.pl

Tomasetto 
Polmocon 

RAIL

OMB

FARO

RAM
Darmil

 

Patronaty honorowe:   
Jacek Kozłowski – Wojewoda Mazowiecki

AEGPL Europe
Business Centre Club 

Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza

 

Patronaty medialne:
AutoCentrum.pl
Nowoczesny Warsztat
Petro Express
E-petrol.pl
Argusmedia.com

e-transport.pl

 

 

POBIERZ PROGRAM >>>
 

Organizator:

 

 

 

 

Patronat honorowy:

Wojewoda Pomorski

 

Wojewoda Mazowiecki

 Jacek Kozłowski 

 

   

 

   

 

Partnerzy:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       

 

     

 

Patronat medialny: