ZIELONY KONWÓJ LPG

Home>Zielony Konwój LPG
Czy wiesz, że:

Zatankowanie LPG w Polsce nie stanowi żadnego problemu. Ilość stacji autogazu w Polsce w 2008 roku wyniosła 6350 sztuk. Szacuje się również, że w roku 2008 zamontowano w pojazdach 160 tysięcy nowych instalacji gazowych, co przy uwzględnieniu 130 tysięcy pojazdów złomowanych daje wzrost netto instalacji w wysokości 30 tys. sztuk.

Zielony Konwój LPG

Zielony Konwój LPG,  czyli rajd samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i użytkowych zasilanych LPG przez wybrane miasta Europy.

 

To projekt informacyjny poświęcony komunikacji i uświadamianiu korzyści ekologicznych, ekonomicznych z zastosowania paliw gazowych, które są bezpieczne, tanie i przyjazne dla środowiska.

 

Samochody zasilane LPG przejadą przez ważne miejsca, aby  pokazać pojazdy wchodzące w skład Zielonego Konwoju LPG  oraz wziąć udział w konferencjach E-GIFT

 

 

Uczestnicy Zielonego Konwoju LPG 

 

1.  eksperci z branży LPG

2.  eksperci z branży samochodowej

3.  goście honorowi (parlamentarzyści i euro-parlamentarzyści, przedstawiciele administracji rządowej, przedstawiciele wybranych mediów)

4.  goście zagraniczni (delegaci instytucji i organizacji branżowych)

5.  dziennikarze (prasa branżowa, i prasa codzienna oraz branżowa i zagraniczna, inne media)

6.  partnerzy E-GIFT

7.  organizatorzy

 

 

ZIELONY KONWÓJ LPG 2010 przemierzył już - wyznaczoną w ramach drugiej edycji E-GIFT - trasę, zatrzymując się po drodze w Warszawie, Lublinie, Krakowie, Wrocławiu i dotarł aż do Madrytu w Hiszpanii! W drodze powrotnej odwiedził także Paryż i Berlin i szczęśliwie powrócił do Polski.

 

 

 

 

 

Zapraszamy do obejrzenia relacji z wystaw i konferencji >>>

E-GIFT 2010 za nami!

Zobacz realację >>>

 

 

Organizator:

 

 

 

Patronat honorowy:

   

   

 

   

 

 

 

  

 

Partnerzy:  

 

  

 

    

 

 

 

 

    

 

 

     

  

  

 

Patronat medialny: